İçerik etiketlendi: ‘sgk ödüyor mu’

Sağlık Sigortası Kapsamında mıdır

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık sigortası kapsamında mıdır? sorusun cevabı Bu işlem, sağlık sigortası kapsamında mıdır?  sorusunun cevabından ziyade Medicare [ABD devlet sağlık sigortası] ve özel sağlık sigortalarının çoğunluğu bu işlemi kapsamaktadır. Türkiye’de ise Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) belirli periyotlarda ödemeler ile ilgili duyurular yayınlamaktadır. Son durumu bizi arayarak veya form göndererek öğrenebilirsiniz.

sağlık sigortası kapsamında mıdır?sağlık sigortası kapsamında mıdır? sorusunun yanında

GreenLight Nedir?

GreenLight PVP Lazer Prosedüründen öncesinde hastalar, gösterişli şayet invazif cerrahi ile daha emniyetli şayet daha az gösterişli işi tedavileri arasında tercih uygulamak zorundaydılar.

TURP’nin (“altın standardı” niteliğindeki cerrahinin) etkinliğini, minimum seviyede invazif tedavinin rahatlık ve kolaylığı ile birleştiren GreenLight PVP Lazer Prosedürü (Prostat Dokusunun Fotoselektif Yöntemle Buharlastirilmasi), BPH amaçlı inanılmaz ve temel bir çözüm sunmaktadır.
GreenLight PVP Lazer Prosedüründe bir sürü yüksek kuvvetli lazer kullanılarak, büyümüş prostat dokuları derhal buharlastirilip yok edilir.

Çoğu hastalar, prosedürden birden çok saat daha sonra hanelerine dönebilir ve birden çok zaman içerisinde, yorucu olmayan hafif faaliyetlere başlayabilirler. GreenLight PVP, idrar semptomlarindan mahrum olarak ve taviz vermeden BHP amaçlı ideal çözümü getirip, özgür kalmanızı sağlar!

Her tıbbi prosedürde olduğu benzeri, bireysel sonuçlar değişik olabilmektedir. Bu internet sitesindeki ifadeler, tipik muayenehane çalışmaların sonuçlarına dayanmaktadır.

Aşağıdaki bilgiler, operasyon öncesi ve sonrasıyla ilgili olarak doktorunuzun büyük olasılıkla izlemenizi isteyeceği bazı önemli talimatları gözden geçirerek, GreenLight prosedürüne ve iyileşme dönemine hazırlanmanıza yardım etmek amacıyla tasarlanmıştır. Ancak, her hastanın ayrı olduğunu ve dolayısıyla doktorunuzun size ek ya da farklı talimatlar verebileceğini unutmayın. Sorularınız ya da endişeleriniz varsa doktorunuza başvurun.

Nezleye, enfeksiyon veya ateşli bir hastalığa yakalanırsanız ya da başka tıbbi problemler çıkarsa doktorunuzu arayın.Aspirin ya da aspirin içeren ilaçlar (Coumadin® veya Plavix®) alıyorsanız doktorunuza söyleyin. Doktorunuzun tavsiyesi doğrultusunda, GreenLight PVPTM Lazer Prosedüründen birkaç gün önce bu ilaçları bırakmanız gerekebilir.

Düzenli olarak almakta olduğunuz reçeteli ilaçlarınızı prosedür günü alıp almamanız gerektiğini ürologunuza sorun.Antibiyotikleri, doktorunuzun reçetesine göre alın.Programlanan prosedürünüzden önce, prosedürün ardından almanız gerekecek ilaçların reçetesini doktorunuzdan yazmasını isteyin.

Bu ilaçları prosedürünüzden önce satın alarak hazır bulunmalarını sağlayın.

Prosedür hakkındaki sorularınızı bir yere yazarak, prosedürden önce doktorunuza sorun.

Prosedürden önceki akşam, her zamanki gibi yemeğinizi yiyebilir, içeceginizi içebilirsiniz. Ancak, eğer prosedürünüz ertesi gün öğleden önce ise, bir önceki gece saat 12.00’dan sonra ağızdan hiçbir şey almayın. Prosedürünüz öğleden sonra ise, ürologunuz ve anesteziyologunuz berrak sıvı halinde bir kahvaltıya izin verebilir.

Prosedür günü, vücudunuza sıkı oturmayan rahat giysiler giyin.

Düzenli olarak aldığınız reçeteli ve reçetesiz tüm ilaçların listesini prosedür günü beraberinizde getirin.

Lütfen, tedavinizden iki saat önce gelmek üzere plan yapın. Prosedürden sonra taburcu edilmeden önce anestezinin etkisinden kurtulmak için biraz zaman harcamanız gerektiğini unutmayın.

Evinize dönmek için gerekli ulaşımı düzenleyin; prosedürden sonra 48 saat süreyle otomobil ya da diğer tehlikeli ekipmanları kullanamazsınız. Doktorunuz geceyi prosedürün yapılacağı tesiste geçirmeniz gerektiğini söylerse, ertesi sabah birinin sizi gelip alması için plan yapın. http://www.prostattedavisi.com.tr/iletisim/

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu