sağlık sigortası kapsamında mıdır?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık sigortası kapsamında mıdır? sorusun cevabı Bu işlem, sağlık sigortası kapsamında mıdır?  sorusunun cevabından ziyade Medicare [ABD devlet sağlık sigortası] ve özel sağlık sigortalarının çoğunluğu bu işlemi kapsamaktadır. Türkiye’de ise Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) belirli periyotlarda ödemeler ile ilgili duyurular yayınlamaktadır. Son durumu bizi arayarak veya form göndererek öğrenebilirsiniz.

 

sağlık sigortası kapsamında mıdır?sağlık sigortası kapsamında mıdır? sorusunun yanında

Green Light Nedir?

GreenLight PVP Lazer Prosedüründen öncesinde hastalar, gösterişli şayet invazif cerrahi ile daha emniyetli şayet daha az gösterişli isi tedavileri arasinda tercih uygulamak zorundaydilar.
TURP‘nin (“altin standardi” niteligindeki cerrahinin) etkinligini, minimum seviyede invazif tedavinin rahatlik ve kolayligi ile birlestiren GreenLight PVP Lazer Prosedürü (Prostat Dokusunun Fotoselektif Yöntemle Buharlastirilmasi), BPH amaçlı inanılmaz ve temel bir çözüm sunmaktadir.
GreenLight PVP Lazer Prosedüründe bir sürü yüksek kuvvetli lazer kullanilarak, büyümüs prostat dokulari derhal buharlastirilip yok edilir.

Çogu hastalar, prosedürden birden çok saat daha sonra hanelerine dönebilir ve birden çok zaman içerisinde, yorucu olmayan hafif faaliyetlere baslayabilirler. GreenLight PVP, idrar semptomlarindan mahrum olarak ve taviz vermeden BHP amaçlı ideal çözümü getirip, özgür kalmanizi saglar!
Her tibbi prosedürde oldugu benzeri, bireysel sonuçlar değişik olabilmektedir. Bu internet sitesindeki ifadeler, tipik muayenehane çalismalarin sonuçlarina dayanmaktadir.

Asagidaki bilgiler, operasyon öncesi ve sonrasiyla ilgili olarak doktorunuzun büyük olasilikla izlemenizi isteyecegi bazi önemli talimatlari gözden geçirerek, GreenLight prosedürüne ve iyilesme dönemine hazirlanmaniza yardim etmek amaciyla tasarlanmistir. Ancak, her hastanin ayri oldugunu ve dolayisiyla doktorunuzun size ek ya da farkli talimatlar verebilecegini unutmayin. Sorulariniz ya da endiseleriniz varsa doktorunuza basvurun.
Nezleye, enfeksiyon veya atesli bir hastaliga yakalanirsaniz ya da baska tibbi problemler çikarsa doktorunuzu arayin.Aspirin ya da aspirin içeren ilaçlar (Coumadin® veya Plavix®) aliyorsaniz doktorunuza söyleyin. Doktorunuzun tavsiyesi dogrultusunda, GreenLight PVPTM Lazer Prosedüründen birkaç gün önce bu ilaçlari birakmaniz gerekebilir.
Düzenli olarak almakta oldugunuz reçeteli ilaçlarinizi prosedür günü alip almamaniz gerektigini ürologunuza sorun.Antibiyotikleri, doktorunuzun reçetesine göre alin.Programlanan prosedürünüzden önce, prosedürün ardindan almaniz gerekecek ilaçlarin reçetesini doktorunuzdan yazmasini isteyin.

Bu ilaçlari prosedürünüzden önce satin alarak hazir bulunmalarini saglayin.
Prosedür hakkindaki sorularinizi bir yere yazarak, prosedürden önce doktorunuza sorun.
Prosedürden önceki aksam, her zamanki gibi yemeginizi yiyebilir, içeceginizi içebilirsiniz. Ancak, eger prosedürünüz ertesi gün ögleden önce ise, bir önceki gece saat 12.00’dan sonra agizdan hiçbir sey almayin. Prosedürünüz ögleden sonra ise, ürologunuz ve anesteziyologunuz berrak sivi halinde bir kahvaltiya izin verebilir.
Prosedür günü, vücudunuza siki oturmayan rahat giysiler giyin.
Düzenli olarak aldiginiz reçeteli ve reçetesiz tüm ilaçlarin listesini prosedür günü beraberinizde getirin.
Lütfen, tedavinizden iki saat önce gelmek üzere plan yapin. Prosedürden sonra taburcu edilmeden önce anestezinin etkisinden kurtulmak için biraz zaman harcamaniz gerektigini unutmayin.
Evinize dönmek için gerekli ulasimi düzenleyin; prosedürden sonra 48 saat süreyle otomobil ya da diger tehlikeli ekipmanlari kullanamazsiniz. Doktorunuz geceyi prosedürün yapilacagi tesiste geçirmeniz gerektigini söylerse, ertesi sabah birinin sizi gelip almasi için plan yapin. http://www.prostattedavisi.com.tr/iletisim/

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu