Greenlight™ XPS Lazer Cihazı

Greenlight™ XPS Lazer CihazıGreenLight XPS™ sistemi PV (80W) ve HPS (120W) sistemlerinden farklı olarak 180W’a kadar lazer gücü sağlamaktadır. Diğerleri ile aynı güvenlik profiline sahip olmakla birlikte daha güçlü bir lazer ışını ile daha hızlı, geliştirilmiş koagulasyon özelliğine sahiptir. Fizik kurallarına ve klinik sonuçlar yanı sıra hasta güvenliğinin tedavinin seçiminde temel etmenler olması gerektiği inancına dayanan GreenLight PV® lazer sistemi, İyi Huylu Prostat Büyümesi (BPH) tedavisinde yeni bir tedavi standardı oluşturma yolunu açmıştır.

 

Işık hızı hiç bu kadar hızlı olmamıştı…

 

Daha güçlü, Güvenli, Fiber ömrü daha uzun, Geliştirilmiş koagulasyon özelliği… Şimdi yeni GreenLight XPS™ ile lazer sistemleri çok daha hızlı.

 

Güvenlik GreenLight XPS™, yeni MoXy™ sıvı soğutmalı fiberi ile daha hızlı, verimli bir vaporizasyonu, GreenLight HPS ile aynı güvenlik özelliklerini sağlar.

HPS sisteminin buharlaştırma gücünü güvenli bir şekilde %50 artırmak için XPS/MoXy sisteminde lazer ışınının alanı arttırıldı. XPS/MoXy sistemi daha geniş bir doku alanını; HPS ve PV’nin klinik olarak kanıtlanmış doku derinliği ve koagulasyon özelliklerinden ödün vermeden vaporize eder.

Hız ve Verim

MoXy™ sıvı soğutmalı fiber ile vaporizasyon verimliliğini belirgin şekilde artırmıştır. Yeni MoXy™ fiber sayesinde HPS ile aynı sürede iki katı dokuyu buharlaştırır.

Bunu yaparken nüfuz etme derinliği değişmez. Koagulasyon derinliği de aynı kalır. Özel olarak dizayn edilmiş yeni fiber serum fizyolojik ile soğutulup hem fiber ucunun ömrünü uzatır, hem de operasyon sırasında güç düşüşünü önler. …

Fiber Ömrü

 

Yeni fiberin ömrü MoXy™, sıvı soğutması ile artarken, HPS sistemindeki fiberlerin ucundaki hasarlardan oluşan hatalarda %90 azalma görülmektedir.
Aktif Su Soğutma Sistemi

 

Bu sistem ile 100g’dan büyük prostatlarda sadece 1 fiber kullanılarak tedavi sonuçlanır. Fiber ucu sıcaklığı ölçülerek herhangi bir ısı yükselmesinde sistem durdurulur. Bu da fiber ucu sıcaklığı güvenli bir bölgede tutar.
Geliştirilmiş Koagulasyon

 

TruCoag™ sistemi, pulse şeklinde lazer ışını kullanarak kanamaları daha hızlı ve daha yaygın vakalarda durduracak şekilde tasarlanmıştır.
Kanamaların Daha İyi Kontrolü

 

Normal olmayan kanamaların kontrolünde daha iyi bir koagolasyon özelliği sağlar.

 


Sistem Özellikleri

 

 

Lazer Tipi: Yarı iletken, frekans katlamalı

Dalga Boyu: 532 nm

532 nm’deki Çıkış Gücü: Max 180W (Fiberin sağlayabildiği güç ile sınırlı)

Nominal Optik Tehlike Mesafesi: 33.9m

Tekrarlama Hızı:

Vaporizasyon: Quasi-CW (15 kHz -22 kHz)

Koagulasyon: Module edilmiş 12 Hz, 25% duty cycle

Elektriksel Güç Kaynağı Gereksinimi: 200-240V AC – 50 ya da 60Hz, Tek faz

Çalışma Şartları: 10°C – 30°C

Rutubet Şartları: %10 – %90

Boyutlar: 56cm x 92cm x 148cm

Ağırlık: 215 kg


 

Ürün Resimleri