Greenlight Lazerle Prostat Ameliyatı Yapan Hastaneler

Ekleyen: Prostat Tedavisi Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Greenlight Lazer Tedavisi Nedir?

Greenlight lazer tedavisi, prostat kanseri hastalığında tedavi amacı ile kullanılan tedavi yöntemlerinden birisidir. Modern tıp anlayışının ilerlemesi, yeni tedavi yöntemlerinin keşfedilmesi ile ortaya çıkan bu tedavi yöntemi, prostat hastaları tarafından sıklıkla tercih edilen, uygulanması ve verimliliği cerrahi tedavi yöntemlerine nazaran daha kolay ve verimli bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi neredeyse, greenlight lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler ile birlikte bütün hastanelerde yapılabilir.

Greenlight Lazer Tedavisi Nasıl Yapılır?

Greenlight lazer tedavisi, prostat bölgesinde ki tümörlü bölgeye idrar yolundan ışın yüklü bir telin sokulması ile gerçekleşir. Burada ki amaç prostat bölgesinde ki tümörlü bölgenin, lazer ışınının yoğunluğu ile öldürülmesi ve yok edilmesidir. Bu anlamda greenlight lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler bu tedavi yöntemini uygulamaktadır.

Greenlight Lazer Tedavi Oranı Nedir?

Greenlight lazer tedavisi, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan bir prostat tedavi yöntemidir. Alanında uzman doktorlar eşliğinde yapılacak bu tedavi, hastalarda yüzde yetmiş ilâ seksen beş arasında bir başarı ile tedavi imkânı sunmaktadır.

Greenlight Lazeri Sigorta Şirketleri Karşılar Mı?

Birçok devlet hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, sağlık kuruluşu ile greenlight lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler tarafından yapılmaktadır. Bu anlamda  ameliyat olmak isteyen prostat hastalarının yapacağı ödemeler sağlık sigortası poliçesi olan prostat kanseri hastalarının sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Yurtiçinde Greenlight Lazerle Prostat Ameliyatı Yapan Hastaneler Hangileri?

Yurt içi ve yurt dışı başta olmak üzere birçok hastane, prostat kanseri olan hastalara greenlight lazer tedavisi imkânı sunuyor. Bu anlamda İstanbul da 29 Mayıs Hastanesi, Acıbadem Hospital, Alman Hastanesi, Anadolu Çınar Hastanesi, Batı Bahat Sağlık ve Hizmet Ticaret Anonim Şirketi, Gazi Osman Paşa Hastanesi, Göztepe Şafak Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hattat Hastanesi, Medicana Hastanesi, Medicine Hastanesi, Medipol Hastanesi greenlight lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler arasında hizmet vermektedir.

Bununla birlikte Ankara da, Akay Hastanesi, Ankara Güven Hastanesi, Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, Fatih Üniversitesi Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Keçi Ören Hastanesi, Lokman Hekim Hastanesi, Mesa Hastanesi greenlight lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler arasında hizmet vermektedir.

Bunlara ek olarak Samsun’da 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi, Adana da Adana Üroloji Derneği Merkezi, Antalya da Andeva Hastanesi, Adapazarı’nda Beyhekim Hastanesi, Bursa da Bursa Özel Bahar Hastanesi, Doruk Tıp Merkezi, İzmir’de Ege Sağlık Hastanesi, Kayseri’de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Erzurum da Erzurum Şifa Hastanesi, Alanya da HAYAT Hastanesi, Kıbrıs’ta Mağusa Tıp Merkezi, Çanakkale de Özel Çanakkale Millet Sağlık Hizmetleri Limited Anonim Şirketi prostat kanseri hastalarına greenlight lazerle prostat ameliyatı tedavisi imkânı sunmaktadır.

Etiketler:

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu