Tedavi Seçenekleri

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Tedavi Seçenekleriİyi Huylu Prostat Büyümesinin (BPH) GreenLight™ Lazerle Tedavisi. Sonuçları kanıtlanmıştır. Daha fazla özgürlük sağlar.

  • — İdrar akışında ciddi miktarda iyileşme,
  • — Normal işlere hızlı bir biçimde geri dönebilme,
  • — Hastalarda % 1’den daha az bir oranda cinsel işlev bozukluğu (ED) görülmüştür,

Peki Greenlight Lazer ile Prostat Buharlaştırılması Nedir?

Greenlight ameliyatı tek lazer tedavisi. Bu iyileştirme ile büyümüş durumda olan prostat bezi buharlaştırılıyor. AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de tıbbi cihazların kullanılmasını denetleyen tesis durumda olan FDA (Food and Drug Administration) aracılığıyla onaylanan bu metot Tedavi Seçenekleri olarak bugün dünyanın birçok ülkesinde uygulanmaya başlandı.

Bu Metot Ne Türlü Uygulanıyor?

Bu işlem isteğe ilişkili olarak lokal, yerel ya da genel anestezi ile yapılabilmektedir. Aşağı Yukarı harekât ömrü prostatın büyüklüğüne yönelik 30-90 dakikadır. Hasta Olanların tahmini yarısında işlem ardından mesane sondası takılmasına gereksinim duyulmaktadır. Bu hasta olanlarda da mesane sondası 24 saatten ek olarak az tek zaman kalmaktadır. Hastanede yatış ömrü çoğunlukla tek bugünü geçmez.

Tedavi Seçenekleri Nelerdir?

  • Prostat kanseri mi yoksa prostat büyümesi mi? Prostat kanseri ve prostat büyümesi belirtilerinin pek çoğu birbirine benzer. Bu nedenle de idrar yollarınızda problemler yaşamaya başladıysanız hemen hekiminizi görmeniz oldukça önemlidir. Prostat kanserinin erken tanısı, tam olarak iyileşme ihtimalinizi arttırır. Size en yakın olan hekimi bulmak için, Tedavi Seçenekleri için iletişim sayfasına veya sayfanın altına bulunan formu doldurunuz..
  • İyi Huylu Prostat Büyümesi (BPH) semptomlarınızı değerlendiriniz. Amerikan Üroloji Derneği (AUA) hekimlerin ve hastaların prostat büyümesi semptomlarının şiddetini anlayabilmesi için bir semptom değerlendirme ölçeği hazırlamıştır. Daha detaylı bilgi edinmek ya da prostat büyümesi semptomlarınızı değerlendirmek için, buraya tıklayınız.

Tedavi Seçenekleri olarak Greenlight prostat buharlaştırma tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizde bulunan Hastaneler, Tedavi Merkezleri sekmesindeki linke tıklayarak karşınıza çıkan Tedavi Seçenekleri formunu doldurarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu