Prostat Ameliyatından Sonra Cinsel Yaşam Nasıl Olur

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur sorusunun cevabı ise prostat rahatsızlıkları erkeklerde cinsel hayatı birçok negatif alarak etkilemektedir. Prostat hastalığı ortaya gelen insanlarda uyku sorunu da gözlemleniyor. Bu tip rahatsızlıkları ortaya gelen vatandaşlar uykusunu sıhhatli olarak tamamlayamıyor. Erkeklerin gece uykusunun REM çağında 3 ila 10 dk aralarında ereksiyonları gerçekleşmektedir. Bu işlem anında penis oksijenli kanla beslenmektedir. Şayet penis ereksiyon olmazsa bahsi geçtiğimiz oksijenle beslenemeyecektir. Bu da penisin görüntüsünde değişmelere ne sebeple olacaktır. İncelme ya da kısalma benzeri farklılıklar gözlemlenecektir.

Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur videosu

Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur

Prostat sebebiyle gece boyunca tuvalete çıkış gereksinimi hisseden vatandaşlar uykunun REM dönemine giremeyecektir. Bu da ereksiyon olunmasını temin edecek ve penis gerekli ortaya gelen oksijeni alamayacaktır. Bu da cinsel fonksiyonda kimi bozukluklara ne sebeple olacaktır. Bu sorunu hayatını sürdüren vatandaşlar ise operasyon geçirmeye hüküm vermelerinin sonrasında ‘prostat ameliyatından ardından cinsel hayat ne türlü olur?’ sualini sormaya başlamaktadır.

Prostat operasyonu gerçekleştikten ardından ereksiyon sorunu varsa bu vaziyet ayrıntılı bir şekilde araştırılmalıdır. Ereksiyon sorunu yalnızca operasyon sebebiyle ortaya gelmez. Ne Sebeple ruhsal olabileceği benzeri bölgedeki damarların harabiyeti de mevzubahis olabilmektedir. Bu sebeple sorunu yalnızca ameliyata ilişkili oyarak idrak etmek hata olacaktır. İfade Edilecek önce birşey problemin belirlenmesi olmalıdır.

Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur?’ sualini soran kişilerin öncelikle operasyon mahaline temkinli tek şekilde hüküm vermesi gerekebilir. Zira prostat operasyonu duyarlı tek ameliyattır ve salt suretle uzmanlarca gerçekleştirilmektedir. ‘Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur?’ sualini soranların öncelikle bunun için uyarı etmesi gerekiyor.

Prostat ameliyatından sonra cinsel yaşam nasıl olur‘ sualini soran insanlara şöyle yanıt verilebilir; damar ya da sinirlerde daimi bir hasar yoksa ereksiyon fonksiyonu bir zaman ardından mahaline dönecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi web sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim numaralarından bizleri arayarak temin edebilebilir. Mesai saatlerimiz haftaiçi sabah 8 ile akşam 18.00 arasıdır.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu