Prostat Ameliyatı Sonrası Çocuk Olur mu

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Prostat ameliyatı sonrası çocuk olurmu sorusunun cevabı Prostat operasyonu olmuş olan bir kişide, bu operasyon hangi ameliyat yöntemi ile edilmiş olursa olsun, testislerde sperm üretilmesine nazaran, seks esnasında dışarı fışkırmak mahaline, meni içeriye, başka bir deyişle idrar torbasına geriye kaçar.

prostat ameliyatı sonrası çoçuk olurmu

Prostat operasyonu inşa edilmiş olan bir kişide, bu operasyon hangi formülle inşa edilmiş olursa olsun, testislerde sperm üretilmesine nazaran, seks esnasında dışarı fışkırmak mahaline, meni içeriye, başka bir deyişle idrar torbasına geriye kaçar.

Prostat Ameliyatı Sonrası Çocuk Olur mu? videosu

Dolayısıyla prostat operasyonu geçiren bir kişide, seks esnasında meninin kocaman bir kısmı ya da tamamı, bayanın cinsel uzvuna fışkırmak mahaline geriye gerçek, başka bir deyişle bireyin bizzat idrar torbasına gerçek gideceği amaçlı, genç olma olasılığı hemen hemen imkansıza yakın azalacaktır.

Ancak bu bireyin sperm imalatının durması ya da cinsel yaşamının sona ermesi manasına şüphesiz gelmez. Yumurtalarda üretim sürdürür. Fakat prostat bezinin yer aldığı bölgeden normalde idrar yöntemine atılan ve oradan da auta fışkıran meni, auta değil içeriye fışkırdığı amaçlı, genç inşa etmek üzere kadına sperm aktarması mevzubahis değildir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

Geri Bildirim gönder...

Size En Yakın Doktor – Tedavi Merkezleri & İletişim Formu